Provoni Toyota-n pa pagesë
Gjej një përfaqësi shitje
E-risitë
Kërko broshurën
Çmimoret dhe katalogjet

Ozbiljni igrači

Sa Toyota 4x4 automobilima, avantura je tek početak

Toyota 4x4 automobili su na čelu avanturističke vožnje već više od 60 godina. Sa odličnim performansama i hrabrim novim stilom, Toyota 4x4 će Vas dovesti komforno do cilja, ma koliko velik izazov bio.

Modeli Toyote

Otkrijte Toyota 4x4 automobile

4 razloga zašto ćete voleti Toyota 4x4 automobile:
 • Prvoklasna unutrašnjost čini vaše duge vožnje udobnim
 • Napredne bezbednosne opcije, kao što je pregled mrtvog ugla
 • Legendarna Toyota pouzdanost sa 5 godina garancije
 • Preko 60 godina iskustva u pravljenju savršenog 4x4 automobila

RAV4

Sa izvanrednom okretnošću i upravljanjem, RAV4 je klasa za sebe. Prostorna unutrašnjost može da primi 5 putnika komforno, sa 30% više prtljažnog prostora od prethodnih modela. Naš novi Dynamic Drive sistem daje savršen balans između bezbednosti i sportske zabave. A sa hibridnim modelom, originalni mali 4x4 postaje još impresivniji.

Highlights
 • Okretan u malim prostorima
 • Bluetooth konekcija i klima su standard u svim automobilima
 • 30% više prtljažnog prostora sa opcionim bežičnim otvaranjem gepeka
 • Integrisani Dynamic Drive Sistem za povećanu efikasnost i bezbednost
/

Land Cruiser

Upravljajte ikonom. Sa preko 60 godina dokazanog terenskog iskustva uklopljenog u svaki Land Cruiser, sa lakoćom će rešiti svaki izazov koji stavite ispred njega. Sa prepoznatljivom pojavom i fantastičnom Toyota pouzdanošću, možete biti puni samopouzdanja kada god krenete neutabanom stazom.

Pregled
 • Ekološki 2.8L dizel motor smanjuje potrošnju goriva dok unapređuje obrtni moment
 • Osvojite bilo koji teren sa opcionim sistemom za multi-terensko upravljanje.
 • Mogućnost zaključavanja diferencijala za dodatnu vučnu snagu
 • Opcioni pregled mrtvog ugla sa Rear Cross Traffic Alert sistemom
 • Opciona luksuzna dvobojna kožna unutrašnjost
/

Hilux

Od Arktika do Sahare, vozači širom sveta se uzdaju u izdržljivost Hilux-a od 1968. godine. Sada je red na Vas. Velika zapremina i širok asortiman motora ga čine favoritom vozača svuda. Dugotrajan i pouzdan, štitiće Vas i Vaš prtljag, bilo da ste u gradu ili ste pošli u novu avanturu.

Pregled
 • Dostupan u single, extra ili double cab varijantama
 • Kontrola stabilnosti kao standard
 • Fantastična istrajnost koja će Vas držati u pokretu
 • Dokazan na nepristupačnim terenima, od Arktika do Dakar Relija.
/

Ofertat më të reja

Saznajte više o našim 4x4 automobilima

Relli suedez: dita e katërt Relli suedez: dita e katërt Latvala fitoi në rellin suedez dhe udhëheqë në kampionat Ekspedita Toyota EverTest: Misioni i realizuar Ekspedita Toyota EverTest: Misioni i realizuar Projekti i madh dhe ambicioz Toyota EverTest përfundoi me sukses. Projekti është realizuar nga prilli deri në qershor të vitit 2016 dhe mblodhi rreth vetes SUV-në legjendare Toyota Land Cruiser, njerëz të guximshëm dhe majen më të lartë të botës Mount Everest. Ridizajnimi i pjesërishëm i modelit Toyota '86' Ridizajnimi i pjesërishëm i modelit Toyota '86' Më 1 gusht të këtij viti, Toyota Motor Corporation do ta prezantojë modelin pjesërisht të ri-dizajnuar të Toyota-s “86” te të gjithë partnerët e autorizuar të Toyota-s, Toyopet, Toyota Corolla dhe Netz. WWF dhe Toyota - mbështetja për kalim të përshpejtuar global në qëndrueshmëri. WWF dhe Toyota - mbështetja për kalim të përshpejtuar global në qëndrueshmëri. WWF dhe korporata Toyota sapo kanë nënshkruar kontratën pesë vjeçare me qëllim të përshpejtimit të procesit të tranzicionit kah qëndrueshmëria. Fedor Konyukhov filloi fluturimin e vet me balon rreth botës më 12 korrik Fedor Konyukhov filloi fluturimin e vet me balon rreth botës më 12 korrik Fedor Konyukhov filloi me një përpjekje për të vendosur një rekord të ri botëror për fluturim me balonë rreth botës pa ndërprerje. Sa ka ndryshuar Yaris pas 3 milionë modele të prodhuara Sa ka ndryshuar Yaris pas 3 milionë modele të prodhuara Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) ka prodhuar modelin e 3-miliontë Yaris Hilux në shtëti apo rruga në jug Hilux në shtëti apo rruga në jug Një grup i vogël i gazetarëve nga rajoni janë nisur në aventurë, në vozitjen e parë të brezit të ri Hilux në Afrikë. Prius Plug-in i ri hibrid Prius Plug-in i ri hibrid Brezi i dytë i teknologjisë revolucionare PHEV të Toyota-s e ka premierën botërore në panairin ndërkombëtar të automobilave në Nju Jork Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser Rruga në tokën e gejzereve, vullkaneve, vikingëve dhe kukudhëve Pyetjet më të shpeshta Pyetjet më të shpeshta Këtu ju mund të gjeni disa pyetje më të shpeshta dhe përgjigjet përkatëse për t'ju ndihmuar me vendimin tuaj për të kaluar në veturë hibride.
Politika jonë E-Privatësi

Ne i përdorim cookies në faqen tonë të internetit për t’ju ofruar shërbim më të mirë.  Nëse ju jeni të kënaqur me këtë, vazhdoni ta përdorni faqen e internetit normalisht, ose mësoni si t’i menaxhoni cookies.