Provoni Toyota-n pa pagesë
Gjej një përfaqësi shitje
E-risitë
Kërko broshurën
Çmimoret dhe katalogjet
Moja Toyota

Auris SOL

Çmimorja
Motori dhe transmisioni Lloji i shasisë Me cilat rrotë tërheqë Çmimi me TVSH
1.6L petrol Valvematic 16PV (132 HP) 6 Speed Manual Hatchback 5 Doors 4X2
20,650 €
Konfiguro
1.6D 16D1 (112 HP) 6 Speed Manual Hatchback 5 Doors 4X2
23,700 €
Konfiguro
Pajisja:
17" alloy wheels (5-double-spoke)
Chrome surround on lower front grille
LED rear light guide
Chrome window frame
Privacy glass on rear windows
Automatically retractable door mirrors
3-spoke leather steering wheel
Leather armrest
Leather-like texture on upper dashboard
Push-button start
Electrochromatic rear-view mirror
Rear-view camera display
Dual-zone automatic air conditioning
Rear power windows
4.2" screen for information display
7" multimedia display
6 speakers
Bluetooth® hands-free system
Daytime running lights (LED type)
Cruise Control
Front parking sensors
Rear parking sensors
Rear-view camera
Simple Intelligent Parking Assist (Simple IPA)
Politika jonë E-Privatësi

Ne i përdorim cookies në faqen tonë të internetit për t’ju ofruar shërbim më të mirë.  Nëse ju jeni të kënaqur me këtë, vazhdoni ta përdorni faqen e internetit normalisht, ose mësoni si t’i menaxhoni cookies.