Provoni Toyota-n pa pagesë
Gjej një përfaqësi shitje
E-risitë
Kërko broshurën
Çmimoret dhe katalogjet
Moja Toyota

Verso Sol

Çmimorja
Motori dhe transmisioni Lloji i shasisë Me cilat rrotë tërheqë Çmimi me TVSH
1.6L petrol Valvematic 16PV (132 HP) 6 Speed Manual MPV 5 Doors 4X2
24,490 €
Konfiguro
1.8L petrol Valvematic 18PV (147 HP) 6 Speed Manual MPV 5 Doors 4X2
26,110 €
Konfiguro
1.8L petrol Valvematic 18PV (147 HP) 7 CVT MPV 5 Doors 4X2
27,950 €
Konfiguro
1.6D 16D1 (112 HP) 6 Speed Manual MPV 5 Doors 4X2
28,300 €
Konfiguro
1.8L petrol Valvematic 18PV (147 HP) 6 Speed Manual MPV 5 Doors (7 Seats) 4X2
26,190 €
Konfiguro
1.8L petrol Valvematic 18PV (147 HP) 7 CVT MPV 5 Doors (7 Seats) 4X2
28,030 €
Konfiguro
1.6D 16D1 (112 HP) 6 Speed Manual MPV 5 Doors (7 Seats) 4X2
28,935 €
Konfiguro
Pajisja:
17" alloy wheels (5-spoke)
Toyota Touch® 2 multimedia system
Piano black licence plate garnish
Roof rails
Rain sensor
High Intensity Discharge (HID) headlights
Daytime running lights (LED type)
Front fog lamps
Headlamp cleaners
Follow-me-home headlights
Rear combination lamps (LED type)
Electric door mirrors
Retractable door mirrors
Rear parking sensors
Front parking sensors
Rear-view camera
Privacy glass
Smart Entry & Start System
Front power windows
Rear power windows
Leather gear shift knob
Leather door trim
3-spoke leather steering wheel
Rear window sunshade
Aviation tables
Cruise control
Automatic Speed Limiter (ASL)
Electrochromatic rear-view mirror
Automatic air conditioning
Driver and passenger heated seats
Upper glove box with cooler
Leather armrest on console box
Audio switches on steering wheel
Bluetooth® hands-free system
Rear-view camera display
6 speakers
Hill-start Assist Control (HAC)
Supplemental Restraint System (SRS) airbags - 7 airbags
Vehicle Stability Control Plus (VSC+)
Politika jonë E-Privatësi

Ne i përdorim cookies në faqen tonë të internetit për t’ju ofruar shërbim më të mirë.  Nëse ju jeni të kënaqur me këtë, vazhdoni ta përdorni faqen e internetit normalisht, ose mësoni si t’i menaxhoni cookies.