1. New Cars
Zgjidhni

Zgjedheni variantin

3 Opsionale

 • Aygo X - X-PLAY - Hatchback 5 Doors

  Aygo X X-PLAY

  Hatchback 5 Doors

  Zgjedhni motorin tuaj


  5 Speed Manual | 4X2
  Continuously Variable Transmission | 4X2
 • Aygo X - X-TREND - Hatchback 5 Doors

  Aygo X X-TREND

  Hatchback 5 Doors

  Zgjedhni motorin tuaj


  5 Speed Manual | 4X2
  Continuously Variable Transmission | 4X2
 • Aygo X - X-CLUSIVE - Hatchback 5 Doors

  Aygo X X-CLUSIVE

  Hatchback 5 Doors

  Zgjedhni motorin tuaj


  5 Speed Manual | 4X2
  Continuously Variable Transmission | 4X2

VOZITJE ME E LARTE

Gjerat e mira vijne ne paketa te vogla. Aygo X, edhe pse veture kompakte, jep vetbesim nga qendrimi shperthyes. Definon normen, duke ofruar vetbesimin e nje veture te larte krosover, por me tiparet ekskluzive te nje veture te qytetit.

DIZAJNI

Krosoveri me terheqes ne qytet

Dizajni i guximshem dhe i pagabueshem i Toyota Aygo X  nxit vemendje ne qytet. I sofistikuar, i dallueshem dhe padiskutim i lezetshem, kulmi bi-tone i te cilit nxjerr origjinalitet dhe le shenja te nje karakteri lozonjar. Rrotat e aluminit 18'' dhe harqet e medha te tyre i japin Aygo X nje qendrim me te gjere duke projektuar nje prani me te sigurte. Lerini dritat LED qe bien lehte ne sy, te ndricojne rrugen tuaj kudo qe shkoni.

AYGO X AIR

Vozitje ne qiell te hapur. Lironi mendjen.

Aygo AIR reprezenton liri te plote. Hapeni kulmin panorame te Aygo X Air qe te krijoni lidhje reale me qytetin tuaj.  Ndjeni ngrohtesine e diellit ne fytyren tuaj, frymen ne floket tuaj dhe shijoni pamjet dhe tingujt e jetes se gjalle urbane rreth jush. Lereni driten te vershoje brenda dhe shetisni rruget me stil.

LIDHSHMERIA

 

Ne sinkronzim me ty dhe qytetin tuaj

Me shume se nje veture qyteti, Aygo X eshte nje zgjerim I zgjedhjes suaj te perditshme. Toyota Smart Connect vazhdimisht mban sinkronizimin e telefonit me veture, te cilin mbush ne menyre te valeve (wireless charge), per energji konstante gjate levizjes. Ekrani me prekje 9'' HD paraqet gjithçka qe ju nevojitet - duke perdorur navigacionin ''cloud'' dhe duke pare evente rrugore ne kohe reale shmangni komunikacionin e qytetit, nderkohe parkimi ''smart'' ben ndalesat te lehta. Prej shmangjes se trafikut ne pranim te mesazheve, prej kontrollimit te temperatures se kabines ne hapjen/mbylljen e çelesit te dyerve, nga aplikacioni MyToyota Aygo mund te quhet telefon i mençur ne rrota.

Pershtatni shijen tuaj

I mundur ne kater ngjyra pikante "bi-tone", Toyota Aygo X eshte i bere per shijen tuaj. Kushdo qe te jeni nuk do mund ti ikni pershtatjes prej ngjyrave nga e kuqja djegese deri te notat e sofistikuara te xhenxhefilit kompleks.


 • CHILI RED

  I guximshem dhe i patrembur

  I guximshëm dhe e djegëst është erëza të cilës i drejtohemi kur ndihemi të patrembur. I frymëzuar nga nuanca e papritur e nxehtë të erëzës më të zjarrtë, Aygo X  Chili Red pa ngurrim ju frymëzon të jeni ndryshe, ju bën të ndiheni të gjallë dhe ju frymëzon të përqafoni argëtimin e rrugës së hapur.


 • CARDAMOM GREEN

  I sofistikuar dhe i dalluar

  Një nga erëzat më të dalluara, aroma unike e kardamonit nuk dështon kurrë të befasojë dhe kënaqë shqisat. Aygo X në  ngjyre Cardamom Green pasqyron këto cilësi dhe frymëzon një ndjenjë të qetë të sofistikuar dhe origjinale. Shijoni një gjallëri të re për jetën me Aygo X në Cardamom Green.


 • GINGER BEIGE

  I ngrohtë dhe i veçantë

  Sado delikat, një nuancë e xhenxhefilit nuk mund të gabohet kurrë. E karakterizuar nga kompleksiteti, xhenxhefili ka një aftësi unike për të ngrohur shpirtin dhe për të ndezur shqisat. Ngjyra ginger Beige Aygo X ndez një ndjenjë vendosmërie, duke ju dhënë besimin për të ecur në rrugën tuaj.


 • JUNIPER BLUE

  I lezetshem dhe kreativ

  I mprehtë, i qartë dhe plot gjallëri, Juniper komunikon një fokus te fuqishem. Aygo X në blu të lezetshme Juniper hap rrugën për lirinë e mendimit, duke inkurajuar kreativitetin dhe një ndjenjë optimizmi.

Aygo X gallery

Shijoni besimin që vetëm një krosover mund të jap në një trup kompakt. Me ngjyrosje unike bi-tone dhe një dizajn të qartë, Aygo X dallohet nga të gjithë të tjerët në rrugë.

Toyota Relax - Ndjenjë e rehatisë së plotë që zgjat deri në 10 vjet

Në mënyrë që t'ju sigurojmë rehati të plotë, cilësi, besueshmëri dhe qëndrueshmëri të automjeteve tona, ne ju ofrojmë një mundësi unike të garancisë së zgjatur për një periudhë prej një intervali të servisimit, deri në një maksimum prej 10 vjetësh ose 185,000 km, me kusht që të servisoni automjetin tek ne.
Më shumë