Provoni Toyota-n pa pagesë
Gjej një përfaqësi shitje
E-risitë
Kërko broshurën
Çmimoret dhe katalogjet

Veçoritë dhe specifikimet

 • Fellge aliazh dyngjyrëshe hirtë dhe sipërfaqe e lëmuar 18'' (5 cepa dyshe)
 • Navigacioni Toyota Touch 2 with Go
 • Sistemi i Mençur i Hyrjes dhe Ndezjes
 • Kondicioner ajri automatik me zonim të dyfishtë
Toyota Corolla Touring Sports - SPORT - Karavan 5 dyer
  • Oxyde Bronze/Night Sky Black (2RF) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
  • Platinum/Night Sky Black (2RD) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
  • Flame Red with Night Sky Black roof (2SZ) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Pearl White/Night Sky Black (2KR) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
Zgjidh motorin
Nga
26,900 €
Kombinuar (l/100km)
6.8 l/100 km
Numri i ulëseve
5 ulëseve
Toyota Corolla Touring Sports - SPORT - Karavan 5 dyer

Pakot & Shtesat

Zbuloni gamën e paketave dhe aksesorëve të dizajnuar posaçërisht për modelin tuaj Corolla Touring Sports SPORT dhe ndërtoni Toyota-n tuaj të re me pak hapa të thjeshtë.

Ju ruajmë sigurinë

Corolla Touring Sports përmban Toyota Safety Sense, një tërësi e sistemeve të avancuara të asistencës në vozitje.

 • Ndjehuni të sigurt dhe të rregullt me Toyota Safety Sense

  Toyota Safety Sense është një pako e teknologjive të asistencës në vozitje, që ndihmojnë me gjithçka, nga zbulimi i ndeshjeve të mundshme deri tek monitorimi i shenjave rrugore, për t'ju mbajtur të sigurt.

 • Jastëkët e ajrit janë vendosur në të gjithë kabinën

  Shtatë jastëkë ajri SRS janë instaluar në të gjithë brendinë e automjetit, duke siguruar që në rast ndeshjeje, secili pasagjer në automjet të mbrohet mirë.

Dhomë për shumë valixhe

Me deri në 596 litra hapësirë për bagazh, Corolla Touring Sports ka hapësirë të mjaftueshme për të akomoduar gjithçka që dëshironi të merrni me vete.

 • 2700
 • 4650
 • 1530
 • 1790
 • 1530
 • 1790
 • 1460
 • Gjatësia e boshtit (mm)

  2700 mm
 • Gjatësia (mm)

  4650 mm
 • Gjerësia (mm)

  1790 mm
 • Lartësia (mm)

  1460 mm
 • Shtrirja e përparme (mm)

  1530 mm
 • Shtrirja e pasme (mm)

  1530 mm
Toyota Corolla Touring Sports - SPORT - Karavan 5 dyer
Toyota Corolla Touring Sports - SPORT - Karavan 5 dyer
 • Numri i ulëseve

  5 ulëseve