Corolla Touring Sports SPORT - Karavan 5 dyer

 • Fellge aliazh dyngjyrëshe hirtë dhe sipërfaqe e lëmuar 18'' (5 cepa dyshe)
 • Navigacioni Toyota Touch 2 with Go
 • Sistemi i Mençur i Hyrjes dhe Ndezjes
 • Kondicioner ajri automatik me zonim të dyfishtë
Krahaso
Toyota Corolla Touring Sports - SPORT - Karavan 5 dyer
  • Oxyde Bronze/Night Sky Black (2RF) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
  • Flame Red/Night Sky Black (2SZ) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
  • Platinum/Night Sky Black (2RD) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Pearl White/Night Sky Black (2KR) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
Nga
26,900 €

Gjitha Toyota Corolla hibride të reja

Me stil, efikase dhe një knaqësi për të ngarë, Corolla i ri është një ikonë për epokën moderne. Cilado qoftë stili i juaj i jetesës dhe cilido lloj i trupit që zgjidhni, do të përfitoni nga motorët hibridë të ngarkuar në veturë. Kjo është hera e parë që Toyota ka ofruar një zgjedhje të dy motorëve Hybrid - një Hybrid 1.8 litërsh dhe një motor Hybrid Dynamic Force 2.0 litërsh - për të njëjtin model. Me të gjitha avantazhet e platformës Toyota New Global Architecture (TNGA), Corolla ju merr në një ngasje shpirtërore.

Fillimi i një epoke të re emocionuese për makinën më të shitur në botë.

Gëzoni makinën që e bën makinën zbavitëse. Ndjeni ndryshimin sa më shpejt që të arrini prapa timonit, me brendësinë e tij elegant, trajtimin e shkëlqyeshëm dhe stabilitetin duke e bërë atë më të shpërblyer.

 • E ndërtuar për të ofruar më shumë

  Në Toyota, ne jemi të angazhuar për të bërë makina gjithnjë e më të mira. Corolla është ndërtuar në platformën inovative të avancuar të inxhinierisë TNGA, duke ofruar një makinë të vërtetë të kënaqshme. Një trup më i ngurtë dhe një qendër e ulët e gravitetit bashkohen për të zvogëluar rrotullimin e trupit kur shkon në qoshe, ndërkohë që pezullimi i dyfishtë i boshtit përthith goditjet në mënyrë më efektive.

 • E projektuar për të bërë përshtypje

  Gjëja e parë që vëreni për Corollën e re është pjesa e jashtme e saj e guximshme dhe dinamike. Një mbulesë tërheqëse e ulët i jep atij një profil të lëmuar dinamik, i cili rritet me rrota sportive 18 "aliazh.

 • Një ndjenjë e stilit

  Dizajnuesit tanë kanë zgjedhur një kombinim të materialeve me cilësi të lartë që duken mahnitëse së bashku - dhe gjithashtu ofrojnë një larmi të kënaqshme tekstilesh. Një vështrim i zi i jep mbretit një ndjenjë sportive, ose ju mund të zgjidhni një gri të ftohtë që nënvizon dizajnin e gjerë dhe të zbrazët. Sediljet sportive me stil e plotësojnë pamjen e përkryer.

Politika jonë E-Privatësi

Ne i përdorim cookies në faqen tonë të internetit për t’ju ofruar shërbim më të mirë.  Nëse ju jeni të kënaqur me këtë, vazhdoni ta përdorni faqen e internetit normalisht, ose mësoni si t’i menaxhoni cookies.