Antena Toyota Shark Fin

Dora e fundit për veturën tuaj Toyota

Ne jetojmë në një botë ku teknologjia është duke u bërë gjithnjë e më e integruar, tërheqëse si dhe funksionale. Me telefona mobilë, televizorë dhe madje edhe radio të cilat po i japin lamturmirën antenave, ne menduam se ishte koha që më shumë nga Toyotat tona t’i bashkohen atyre.

Toyota Shark Fin është një alternativë me stil për antenën tradicionale, për detektimin e radio sinjaleve*, dhe arsyet pse kjo është ideale janë të shumta:

 • Pamja tërheqëse, ultra-moderne do të përmirësojë dukjen e Toyotas tuaj
 • Në dispozicion në tri ngjyra – e bardhë margaritari, e argjendtë, dhe e zezë – kështu që ju mund të bëni zgjedhjen që i përshtatet në mënyrë të përsosur me veturën tuaj
 • E integruar efektshëm për të përmirësuar aerodinamikën e veturës tuaj
 • I jep veturës tuaj lartësi më të përshtatshme me rastin e shkuarjes në garazha dhe servise për larje të veturave
 • Antena qëndron në vend gjatë larjes
 • Kompatibile me të gjitha njësitë e pjesëve origjinale Toyota
/

Instalimi merr deri në një orë dhe vjen me çmim atraktiv. Antenat tona Shark Fin janë testuar enkas në veturat Toyota dhe kanë garanci 3-vjeçare, duke ju dhënë qetësinë mendore e cila vjen me një aksesor origjinal Toyota të cilësisë së lartë. Antena jonë Shark Fin është kompatibile me modelet vijuese:

 • RAV4 (nga 2012/11 deri 2015/10)
 • Auris HB (nga 2012 deri 2015/05)
 • Auris Touring Sport (nga 2013/06 deri 2015/05)
 • Verso (nga 2012/11 tutje)
 • Yaris (nga 2011/07 tutje)
 • Avensis (nga 2013/07 tutje)

*Shark Fin nuk është pranues kompatibil me DAB.

Rezervoni një servis tani me 5 hapa të thjeshtë online

Më shumë mbi aksesorët origjinalë Toyota

Relli suedez: dita e katërt Relli suedez: dita e katërt Latvala fitoi në rellin suedez dhe udhëheqë në kampionat Ekspedita Toyota EverTest: Misioni i realizuar Ekspedita Toyota EverTest: Misioni i realizuar Projekti i madh dhe ambicioz Toyota EverTest përfundoi me sukses. Projekti është realizuar nga prilli deri në qershor të vitit 2016 dhe mblodhi rreth vetes SUV-në legjendare Toyota Land Cruiser, njerëz të guximshëm dhe majen më të lartë të botës Mount Everest. Ridizajnimi i pjesërishëm i modelit Toyota '86' Ridizajnimi i pjesërishëm i modelit Toyota '86' Më 1 gusht të këtij viti, Toyota Motor Corporation do ta prezantojë modelin pjesërisht të ri-dizajnuar të Toyota-s “86” te të gjithë partnerët e autorizuar të Toyota-s, Toyopet, Toyota Corolla dhe Netz. WWF dhe Toyota - mbështetja për kalim të përshpejtuar global në qëndrueshmëri. WWF dhe Toyota - mbështetja për kalim të përshpejtuar global në qëndrueshmëri. WWF dhe korporata Toyota sapo kanë nënshkruar kontratën pesë vjeçare me qëllim të përshpejtimit të procesit të tranzicionit kah qëndrueshmëria. Fedor Konyukhov filloi fluturimin e vet me balon rreth botës më 12 korrik Fedor Konyukhov filloi fluturimin e vet me balon rreth botës më 12 korrik Fedor Konyukhov filloi me një përpjekje për të vendosur një rekord të ri botëror për fluturim me balonë rreth botës pa ndërprerje. Sa ka ndryshuar Yaris pas 3 milionë modele të prodhuara Sa ka ndryshuar Yaris pas 3 milionë modele të prodhuara Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) ka prodhuar modelin e 3-miliontë Yaris Hilux në shtëti apo rruga në jug Hilux në shtëti apo rruga në jug Një grup i vogël i gazetarëve nga rajoni janë nisur në aventurë, në vozitjen e parë të brezit të ri Hilux në Afrikë. Prius Plug-in i ri hibrid Prius Plug-in i ri hibrid Brezi i dytë i teknologjisë revolucionare PHEV të Toyota-s e ka premierën botërore në panairin ndërkombëtar të automobilave në Nju Jork Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser Rruga në tokën e gejzereve, vullkaneve, vikingëve dhe kukudhëve Pyetjet më të shpeshta Pyetjet më të shpeshta Këtu ju mund të gjeni disa pyetje më të shpeshta dhe përgjigjet përkatëse për t'ju ndihmuar me vendimin tuaj për të kaluar në veturë hibride.
Politika jonë E-Privatësi

Ne i përdorim cookies në faqen tonë të internetit për t’ju ofruar shërbim më të mirë.  Nëse ju jeni të kënaqur me këtë, vazhdoni ta përdorni faqen e internetit normalisht, ose mësoni si t’i menaxhoni cookies.