Hilux City Plus - Kabinë e dyfishtë

 • Rrota të zinkuara 18 " dy-ton gri dhe të zinkuara me rrema (6-brinjësh)
 • Sistemi start dhe stop
 • Llampat për mjegull përpara
 • Paisja per alarmim ne raste te ndrrimit te korsise (LDA)
Krahaso
Toyota Hilux - City Plus - Kabinë e dyfishtë
  • Bardhë e pastër (040) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E hirit gri (1G3) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Qëndrimi e zezë (218) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Bronzi Avantgarde (4V8) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Blu ujore (8x2) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Stërpikë portokalli (4R8) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E kuqe vullkanike (3T6) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E kristaltë argjendi (1D6) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Margaritar i bardhë (070) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
Nga
40,900 €

Gati për çdo sfidë

Gati për çdo sfidë

Hilux kombinon pikat e forta dhe ashpërsinë e një kamionete me teknologjinë inovative. Një përvojë e re ngasjeje.
Zbulo më shumë

Thjesht ditë tjetër me Hilux

Hilux-i është i mbushur me karakteristika inovative.

 • Pamje e fuqishme, në secilin ambient.

  Pak kamioneta janë aq krenare të bartin baltën apo rërën mbi karroceri si Hilux-i. Dizajni i tij i ashpër është krijuar që të duket më së miri në çdo punë, sfidë apo shëtitje - flakë e nxehtë ose mot me akull, asgjë nuk mund ta befasojë Hilux-in.

 • Mjeshtri i rrotullimeve.

  Hilux sfidon perceptimin e fuqisë me 2.4 litra D-4D që performon shkëlqyeshëm, falë teknologjisë së re të momentit rrotullues, i cili rrit në masë dramatike momentin rrotullues në shpejtësi të ulëta dhe të mesme, bashkë me një përshpejtim të paparë.

 • I ashpër jashtë, i rehatshëm brenda.

  Kjo kamionetë vlen për mbështjelljen cilësore, por edhe materiale atraktive e të qëndrueshme, të kombinuara me teknologjinë më të fundit për të maksimizuar rehatinë tuaj. Një kontroll elektronik i klasit të parë për të reduktuar shtrirjen dhe përdredhjen e shasisë që siguron ngasje aq të rrjedhshme si në një SUV premium.

Politika jonë E-Privatësi

Ne i përdorim cookies në faqen tonë të internetit për t’ju ofruar shërbim më të mirë.  Nëse ju jeni të kënaqur me këtë, vazhdoni ta përdorni faqen e internetit normalisht, ose mësoni si t’i menaxhoni cookies.

Loading

Loading