1. Owners
 2. Offers
 3. Winter 2023
Zgjidhni

ÇDO UDHËTIM VLEN

TOYOTA LET'S GO BEYOND
ÇDO EKSPERIENCË VLEN

Kudo që të përcjell, ne jemi aty për ju. Çdo detaj ka rëndësi të ju ndihmoj të përfitoni më shumë nga Toyota juaj. Çdo hap vlen për t’a çuar përtej eksperiencën e vozitjes.

Për shumë prej nesh dimri është stina më e bukur sepse na sjell përvoja të paharrueshme. Për t'u përgatitur në kohë për sfidat në rrugë, ne kemi krijuar mundësi të shumta me ndihmën e të cilave ju mund ta Përgatitni Toyota-n për kushtet e dimrit.

Oferta jonë speciale edhe këtë dimër përfshin oferta te paisjeve shtesë dhe pajisje mbrojtese, fluide, por edhe diçka për ju ose shoqëruesit tuaj, dashamirët e Toyota-s.

Na kontaktoni me besim sepse servisi juaj i autorizuar i Toyota-s ju ofron shërbim superior, pjesë origjinale dhe pajisje të dizajnuara vetëm për modelin e Toyotes tuaj.

Ju mirepresim në të gjitha qendrat e autorizuara të servisit Toyota nga data 01.01.2024 deri 31.03.2024

ÇDO KONTROLLË VLEN

Ne do të kontrollojmë Toyota-n tuaj në 6 pika, rregullësia e të cilave ju garanton siguri ne vozitje gjate muajve te vjeshtës dhe dimrit.

PAKETA E KONTROLLES DIMËRORE PËRFSHIN:

 • Ndërrimi i fshisave të para
 • Ujë xhami origjinal Toyota deri në -50 °C (1l)
 • Kontrollimi i baterisë
 • Kontrollimi i ftohësit
 • Inspektimi i gomave
 • Kontrollimi i sinjalizimit

Pas inspektimit nga stafi ynë profesional do të merrni një “CERTIFIKATË DIMËRORE” që Toyota juaj eshte gati për dimër.

ÇDO KOHË E LIRË VLEN

Mbroni Toyota-n tuaj me çmime konkuruese, me pajisjet shtesë origjinale që do ta bëjnë më të lehtë dhe më komod kalimin e kohës tuaj të lirë.

SHTROJA GOME + MBULESE MBROJTËSE E MBROJTËSIT TË PASËM

AYGO X / 2022/03- 60 €

YARIS / 2020/05- 65 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

YARIS CROSS / 2021/07- 65 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

COROLLA CROSS / 2022/05- 65 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

COROLLA (SD) / 2019/01- 65 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

COROLLA (HB, TS) / 2019/11- 65 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

C-HR / 2017/07- 65 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

RAV4 / 2018/11- 99 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

HILUX / 2015/04- 65 €

HIGHLANDER / 2020/02- 160 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

bZ4X / 2022/03- 160 € + 75 € mbulesa per mbrojtes

Gjej një përfaqësi shitje

AKSESORËT DHE MALLRAT TJERA

PAKETA KULMI

SHINA KULMI* + QANTË PËR SHINA KULMI
 

YARIS / 2020/05- 299 €

YARIS CROSS / 2021/07- 259 €

COROLLA (SD, HB) / 2019/01- 285 €

COROLLA (TS) / 2019/11- 285 €

C-HR / 2017/07- 285 €

RAV4 / 2018/11- 289 €

HILUX / 2015/04- 330 €

HIGHLANDER / 2020/02- 299 €

Gjej një përfaqësi shitje

MBAJTËS PËR 4 PALË SKI / 2 SNOWBOARD

105 €

 

 

 

Gjej një përfaqësi shitje

PAKETA KULMI

999 €

Gjej një përfaqësi shitje

ÇDO VIZION VLEN

Pjesët Toyota ruajnë cilësinë dhe garantojnë performancë të gjatë për veturën tuaj Toyota.

FSHISAT UNIBLADE DHE UJI XHAMAVE TOYOTA

AYGO X / 2022/03- 60 € 

YARIS / 2020/05- 60 € 

YARIS CROSS / 2021/07- 60 € 

COROLLA (SD) / 2019/01- 62 € 

COROLLA (HB, TS) / 2019/01- 62 € 

C-HR / 2017/07- 60 € 

RAV4 / 2018/11- 60 € 

CAMRY / 2017/09- 103 € 

HILUX / 2015/04- 60 € 

HIGHLANDER / 2020/02- 99 €

Gjej një përfaqësi shitje

PËRPARËSITË E FLUIDIT (Ujë xhamave) ORIGJINAL TOYOTA:

 • Mbron gominat e fshirëseve në temperatura të ulëta 
 • Pastron xhamin në të gjitha kushtet e motit 
 • I përshtatshëm për temperaturat e jashtme nga -20 °C > -50 °C 

 

UJË I XHAMAVE TOYOTA (1LTR)  5 €

Gjej një përfaqësi shitje

ÇDO ORIGJINALITET VLEN

Një automjet modern Toyota është i pajisur me sisteme të shumta elektronike të cilat sigurojnë një udhëtim të sigurt, më të lehtë dhe më të rehatshëm. Shumë funksione dhe paisje si navigimi satelitor, Bluetooth®, sistemet për asistencë parkimi dhe sistemet audiovizuale të argëtimit kërkojnë energji elektrike të besueshme.

AKUMULATORËT ORIGJINAL TE TOYOTA-S

PËRPARËSITË E AKUMULUATORIT OPTIFIT:

 • Janë të përshtatshme për të gjitha modelet Toyota
 • Janë të besueshëm gjatë gjithë vitit, në të gjitha kushtet atmosferike
 • Nuk kërkojnë mirëmbajtje
 • Çmim konkurues
 • Garanci trevjeçare pavarësisht kilometrazhit
 • Modaliteti Eco me cilësi të lartë, i projektuar posaçërisht pë automjete të pajisura me Sistem Start & Stop që mund të zgjasë jetë e baterisë deri në 50%

AYGO X / 2022/03- / 60 Ah 130 €

YARIS / 2020/05- / 35 Ah 85 €

YARIS CROSS / 2021/07- / 60 Ah 130 €

COROLLA (SD, HB, TS) / 2019/01- / 52 Ah 110 €

C-HR / 2017/07- / 45 Ah 110 €

RAV4 / 2018/11- / 45 Ah 110 €

CAMRY / 2017/09- / 60 Ah 130 €

HILUX / 2015/04- / 77 Ah 165 €

HIGHLANDER / 2020/02- / 70 Ah 165 €

 

Gjej një përfaqësi shitje

ÇDO KUJDES VLEN

Mbajeni Toyotën tuaj të pastër në çdo sezon. Linja e re e produkteve të kujdesit të automjeteve do t'i ofrojnë Toyota-s tuaj një shkëlqim dhe pastërti të jashtëzakonshme. Siguroni paketën tuaj sot!

PAISJE PËR KUJDESJE TË VETURËS (TOYOTA CAR CARE)

PAKETA E KUJDESIT PËR MAKINË PËRMBAN:

 • Pastrues xhami
 • Produkt për kujdesin instrument tabelës
 • Pastrues kundër insekteve
 • Pëlhurë mikrofibër
 • Qantë Toyota

TOYOTA CAR CARE PAKET 45 €

LEXUS CAR CARE PAKET 45 €

Gjej një përfaqësi shitje

TOYOTA PASTRUES I SISTEMIT TË KARBURANTIT (FUEL SYSTEM CLEANER)

Mjafton një trajtim me pastrues injektorësh Toyota për t'u rikthyer konsumin dhe performancwn ekonomike tw karburantit. Pastrues injektorësh Toyota fillon të punojë menjëherë dhe pastron tërësisht të gjithë sistemin e injektimit kanalet e karburantit dhe djegies në motor.

PËRPARËSITË KRYESORE:

 • Teknologji e avancuar pa hi
 • I përshtatshëm për të gjitha pjesët e sistemit për injektimin e karburantit
 • I sigurt për t'u përdorur me katalizatorët dhe sensorët e oksigjenit
 • Ndihmon në largimin e depozitave të karbonit depozitim nga lart dhe nga brendësia e injektorëve DIESEL
 • Përmirëson dhe optimizion vlerën e djegies

BENZIN 19 €

DIZEL 19 €

Gjej një përfaqësi shitje

PASTRUES MOTORI ORIGJINAL TOYOTA (TOYOTA GENIUNE ENGINE FLUSH - TGEF)

Depozitat e vajit në motor mund të kufizojnë rrjedhën e vajit të motorit dhe lubrifikimin e pjesëve jetike dhe për pasojë reduktimin e performances së motorit, rrit konsumin e karburantit dhe hargjim të tepruar të pjesëve vitale të motorit. Pastruesi i motorit pastron në mënyrë efektive vajin depozitat, depozitat e karbonit si dhe blozën e motorit. Heq 85% të sedimentit që përzihen me mbetjet e vajit gjatë procesit të ndërrimit të rregullt të vajit. Pastrimi bëhet gjatë ndrrimit të rregullt të vajit të motorit.

PËRPARËSITË KRYESORE:

 • Kthimi i fuqisë së humbur të motorit
 • Jetëgjatësimi i motorit
 • Redukton konsumin e karburantit
 • Është i sigurt për t'u përdorur - nuk dëmton pjesët e motorit
 • Procesi i pastrimit zgjat rreth 10 minuta

BENZIN 23 €

DIZEL 23 €

Gjej një përfaqësi shitje

ÇDO STIL VLEN

SHALL TOYOTA GAZOO RACING

Një shall me ngjyrë të zezë, i përshtatshëm për ditët e freskëta anash pistës së garave apo për dalje. Përmban një logo TOYOTA GAZOO Racing në pjesën e përparme, me material gome. Madhësia e shallit është afërsisht 187x35cm.

39 €

Gjej një përfaqësi shitje

GOTË TERMIKE PRIUS ON-THE-GO

Kjo gotë termike dy-shtresore on-the-go do t’ju përshtatet me çdo aparat kafeje. Dizajni i saj dyshtresor garanton që pijet tuaja të qëndrojnë të nxehta ose të ftohta për më gjatë.

19 €

Gjej një përfaqësi shitje

BATANIJE COROLLA CROSS

Batanije me çantë mbajtëse. Madhësia e batanijes 1200×1500 mm.

39 €

Gjej një përfaqësi shitje

XHUP PËR FEMRA OLYMPIC

Xhup për femra Olympic me kapuç dhe xhepa anësor me mbyllje me zinxhir, shumë i përshtatshëm dhe në modë. Materiali 70% pambuk dhe 30% poliestër. Logo Olympic e printuar në mëngë. Madhësia S – 2XL.

96 €

Gjej një përfaqësi shitje

POWERBANK PRIUS

Powerbank kompatibil 2000 mAh. Ka një formë katrore dhe të rrafshët me një dorezë e cila ju mundëson ta mbani kudo me lehtësi. Me një ngjyrë mat ABS, jep një ndjesi të butë gjatë mbajtjes. Poashtu përfshihet edhe mbushja me kabllo Micro-USB. Bateria litium-polimer mund të rimbushet në vetëm 3 orë. ABS Plastikë, Gomë.

35 €

Gjej një përfaqësi shitje

XHAKETË TOYOTA HYBRID

Xhaketë Toyota Hybrid e lehtë me 3 xhepa dhe një kapu të mbyllur. E bërë nga najloni rezistent ndaj ujit dhe mëngë elastike. Madhësitë e disponueshme: XS S M L XL XXL dhe XXXL. 100% mbushje najlon DUPONT.

210 €

Gjej një përfaqësi shitje

ÇANTË PRIUS

Kjo çantë shpine elegante Soft PU është rezistente ndaj ujit. Ka funksionalitete të shumta: Përmban një ndarje për fletore e cila është e dobishme për qëllime të punës dhe shkollës, një mbështetëse dhe rripa të krahëve të mbushura me material ajrosës për transport më të lehtë dhe xhepa anësor për shishe. Dhe më e rëndësishmja, posedon një xhep kundër vjedhjes në anën e pasme, për të mbajtur kuletën tuaj të sigurtë.

90 €

Gjej një përfaqësi shitje