Provoni Toyota-n pa pagesë
Gjej një përfaqësi shitje
E-risitë
Kërko broshurën
Çmimoret dhe katalogjet

Veçoritë dhe specifikimet

 • Fellge aliazh dyngjyrëshe hirtë dhe sipërfaqe e lëmuar 18'' (10 cepa dyshe)
 • Navigacioni Toyota Touch 2 with Go
 • Monitori i këndit të vdekur (BSM)
 • Kamera për pamje të pasme
Toyota Corolla Hatchback - EXECUTIVE hibrid - Hatchback 5 dyer
  • Puro e bardhë (040) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
  • E kaltër Marinë (8Q4) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E hirtë Manhattan (1H5) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E kaftë Mocha (4W9) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E zezë e qiellit të natës (209) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Platinë (1J6) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Oksid Bronz (6X1) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Ultra-argjend (1F7) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E kaltër xhinse (8U6) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • E kuqe e zjarrtë (3U5) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
 • Perlë e bardhë (070) Nuk përputhet me zgjedhjen e motorit
Zgjidh motorin
Nga
32,500 €
Kombinuar (l/100km)
4.9 l/100 km
Numri i ulëseve
5 ulëseve
Toyota Corolla Hatchback - EXECUTIVE hibrid - Hatchback 5 dyer

Pakot & Shtesat

Zbuloni gamën e paketave dhe aksesorëve të dizajnuar posaçërisht për modelin tuaj Corolla Hatchback EXECUTIVE hibrid dhe ndërtoni Toyota-n tuaj të re me pak hapa të thjeshtë.

Ju ruajmë sigurinë

Corolla Hatchback përmban Toyota Safety Sense, një tërësi e sistemeve të avancuara të asistencës në vozitje.

 • Ndjehuni të sigurt dhe të rregullt me Toyota Safety Sense

  Toyota Safety Sense është një pako e teknologjive të asistencës në vozitje, që ndihmojnë me gjithçka, nga zbulimi i ndeshjeve të mundshme deri tek monitorimi i shenjave rrugore, për t'ju mbajtur të sigurt.

 • Jastëkët e ajrit janë vendosur në të gjithë kabinën

  Shtatë jastëkë ajri SRS janë instaluar në të gjithë brendinë e automjetit, duke siguruar që në rast ndeshjeje, secili pasagjer në automjet të mbrohet mirë.

Dhomë për shumë valixhe

Me deri në 361 litra hapësirë për bagazh, Corolla Hatchback ka hapësirë të mjaftueshme për të akomoduar gjithçka që dëshironi të merrni me vete.

 • 2640
 • 4370
 • 1530
 • 1790
 • 1530
 • 1790
 • 1460
 • Numri i dyerve

  5
 • Gjatësia e boshtit (mm)

  2640 mm
 • Gjatësia (mm)

  4370 mm
 • Gjerësia (mm)

  1790 mm
 • Lartësia (mm)

  1460 mm
 • Shtrirja e përparme (mm)

  1530 mm
 • Shtrirja e pasme (mm)

  1530 mm
Toyota Corolla Hatchback - EXECUTIVE hibrid - Hatchback 5 dyer
Toyota Corolla Hatchback - EXECUTIVE hibrid - Hatchback 5 dyer
 • Numri i ulëseve

  5 ulëseve